Türkiye Ticaret - Türkiye'nin Ticaret Merkezi
E-Mail :
Şifre :
Şifremi Unuttum | Yeni Üyelik
Türkiye Ticaret Yardım
Sitemize hoş geldiniz.

Sitemize üyelik için;
www.turkiyeticaret.com sitesine firmamızın ücretsiz olarak veya ücretli olarak panel bölümlerinden ekleme yapabilirsiniz. Ücretsiz üyelikleriniz için sayfanın sağ üst bölümünde bulunan (yeni üyelik) linkinden girerek bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Sistem yöneticisi tarafından onaylanan üyelik başvuruları gösterime girer. Firmanızın geniş portallarda tanıtılmasını sağlayan paket sistemlerimizden faydalanabilmeniz için online olarak başvuru yapabilirsiniz. kayit@turkiyeticaret.com mail veya iletişim bölümünden faydalanarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sitemizde Firma aramak için;
www.turkiyeticaret.com sitesinde firma aramak için anasayfada ki bulunan arama butonlardan *(Firma veya Ürün Adı) , *(Marka), *(Şehir), *(Semt), *(Sektör) bilgileri girerek istediğiniz şekilde firma ve ürün bulmanızda size Türkiye genelinde ki en kolay ve en hızlı çözümü sunmaktadır.
*(Firma veya Ürün Adı): Butondan aramak istediğimiz firma Örn:(İmza Media) veya ürün adı Örn: (Ajanda) olarak yazıldıktan sonra (ARA) butonunu kullanabilir veya aradığınız özellikteki kelimeyle ilgili şehir seçeneklerini seçerek kullanma yapabilir bölgelere kısıtlayabilirsiniz.


Paketlerden Bilgi almak için;

Üye panel kullanımı;
Kayıtlı olan mevcut firmanızın site özelliklerindeki değişimler için www.turkiyeticaret.com sitesi tarafından size verilmiş olan yönetim panel şifrelerini sayfanın sağ üst köşesinde bulunan üye giriş bölgesini doldurarak giriş yapabilirsiniz. Size sunulmuş olan özelliklerinden oluşan ekant bölümü listelenmiş olarak sunulacaktır buradan (resim) ( kayıt) (adres ve iletişim) (harita) (ürün) (logo) ( video) ( hakkımızda ) (anahtar kelimeler) vs.. bölümlerine müdahale edebilir değişimlerini yaptıktan sonrasında yönetim paneline sol alt köşesinde bulunan (düzelt) butonunu işaretlemeniz gerekmektedir. Bu sayede değişimlerinizi kolaylıkla yapmış olacaksınız.
Detaylı Bilgi İçin İletişim Bölümünden Teknik Servis ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Ekstra Reklam vermek için 250*250 gibi
www.turkiyeticaret.com genel anasayfası veya sektörel kategorilerde banner reklamları için firmanızın milyonlarca kullanıcı tarafından görsel olarak reklamını yapabilme fırsatı sağlamaktadır.
Fiyatlandırmalar süre ebat konum olarak değişkenlik sağlamaktadır.
Talebleriniz için reklam@turkiyeticaret.com veya iletişim bölümünden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Türkiye Ticaret Hakkında Reklam Satışı Yeni Üyelik Site Yardım Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi Görüş ve Önerileriniz Kariyer İletişim Bilgileri FSibel Interactive