ANTALYA PROTEKS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - ANTALYA - antalya proteks bilgi teknolojileri
E-Mail :
Şifre :
Şifremi Unuttum | Yeni Üyelik
ANTALYA PROTEKS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
ÜÇGEN MH. 96. SK. GÜVENÇ APT. NO:57 ANTALYA
0242 444 83 57 0242 229 46 46
GÖKHAN DEMİR
+90533 630 59 59
www.proteks.info gokhan@proteks.info
Ana Sayfa > Tüm Kategoriler > BİLİŞİM VE TELEKOMÜNİKASYON > BİLİŞİM > TEKNOLOJİK ÜRÜNLER  
Firma Hakkında

PROTEKS BİLGİ TEKNOJİLERİ LTD. ŞTİ., 1996 yılında Antalya/ Türkiye'de kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı bilgi işlem, telekominikasyon , güvenlik kamera sistemleri ve otomasyon sistemlerinin kurulması, denetlenmesi ve bu sistemler ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesidir.

Misyonumuz; bilgi işlem sektöründe yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz; bilgi işlem danışmanlığı alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

Geride bıraktığımız 2009 yılı süresince daha çok network sistemleri ve telekominikasyon teknolojileri ile ilgili sistemlerin kurulması, ölçeklendirilmesi, projenlendirilmesi ile sürdürülmesi alanlarında danışmanlık , satıs , montaj ve satış sonrası destek hizmetleri verilmiştir. Gerek kamu ve gerekse büyük çaplı entegratörler ile alt yüklenici olarak HA cluster mimarisi altında çalışan sistemler, AB ve Dünya bankası fonlarından desteklenen büyük çaplı projelerde danışmanlık faaliyetleri sürdürülmüştür.

Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan CİSCO , HP, network aktif cihaz partnerlikleri , AMP, NEXSANS network pasif ürün partnerlikleri ile gerek Türkiye içerisinde gerekse çeşitli dünya çografyalarında misyonuna uygun projeler tamamlamıştır.

PROTEKS her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.

ÖRNEK PROJELERİMİZ & REFERANSLARIMIZ

DÜNYA BARIŞ PİRAMİDİ Astana / KAZAKISTAN Kafkaslar'ın en büyük çok amaçlı salonu olan piramit mimarisi ile yapılan cam bina aynı zamanda 2009 yılında dünya liderlerini dinlerin buluşması toplantısında ağırlamıştır.

RİXOS HOTELS /Almaty / KAZAKISTAN 5* 256 oda olan otel network altyapısı her odada internet , ıp tv, roms control teknojilerini max. güvenlik ve hızda müşterilerine sunmaktadır

PARK WİEV TOWER 21 katlı olan bina Kafkaslar'ın en büyük finans merkezi ve banka olarak tüm teknojinin maksimum hız ve hibrit olarak dizayn edildiği bir projedir.

LİBERTAS HOTELS / CROATIA

EL NASR HOTEL / TRAPOLI / LİBYA otelin data network , sistemi gerek güvenlik gerekse teknolijik gereksimlere cevap verecek ve her türlü konferens ve toplantılarda gerekli homejen ve hıbrit yapıyı sağlayacak düzeydedir.

KAYA GRUP HOTELS / TÜRKİYE grubun İzmir , İstanbul , Bolu, Antalya toplamda 6 adet 5* standartlarında oteli bulunmakta ve bu tesisilerin tüm network ve yapısal kablolamama uygulamaları yapılmıştır.

RİXOS GRUP HOTELS /TÜRKİYE

RİXOS HOTEL PREMIUM BELEK

RİXOS HOTEL LARES KUNDU

RİXOS HOTEL BODRUM

RİXOS HOTEL MERKEZ Ofis Antalya grubun yukarda belirtilen tesislerinin data network , internet uygulama , yapısal kablolama ve omurgalarını merkez ofis data center planlaması satış ve uygulaması tamamlanmış olup teknik destek hizmetleri sürdürülmeye devam etmektedir.

 
Faaliyet , Ürün ve Hizmetler
antalya proteks
antalya bilişim teknolojileri
antalyada bilişim
proteks antalya
antalya cctv çözümleri
antalya santral sistemleri
santral sistemleri antalya
antalya santral firmaları
santral proteks antalya
antalya telefon santralları
telefon santralları antalya
antalya Orta ve Büyük Kapasiteli Telefon Santralları
antalya GSM Terminalleri
antalya ISDN Çözümleri
antalya Kablosuz Sistemler
antalya USB Faks Makinesi
termal faks ürünleri
antalya Telefon Trafiği Kontrol Sistemleri
antalya Mobil Haberleşme Çözümleri
antalya GSM Operatörleri çözümleri
antalya VoIP Gateway Ürünleri
antalya VoIP Santrallar
antalya Network Çözümleri
antalya wide area network
antalya local area network
antalya Wireless Çözümleri
antalya RUCKUS wireless
antalya Fiber Optik Sonlandırma
antalya IP Telefonlar
antalya Caller ID Telefonlar
Caller ID Telefonlar
antalya ISDN Telefonlar
antalya DMO Çözümleri
antalya Abone Erişim Birimleri
antalya Robot Operatörler
antalya Çağrı Merkezi Çözümleri
Çağrı Merkezi Çözümleri
Çağrı Merkezi Çözümleri antalya
Görüşme Kayıt Sistemleri
antalya Görüşme Kayıt Sistemleri
Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri (UMTH)
antalya Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri (UMTH)
Görüşme Kayıt Sistemleri
 
Firma Markaları
Firma Menüsü
Harita
Benzer Kategoriler
 
BİLGİSAYAR KURSLARI
CEP TELEFONU
HABERLEŞME
İLETİŞİM
TEKNOLOJİK ÜRÜNLER
YAZILIM
Bu Hizmet Bir Promosyondur.
Türkiye Ticaret Hakkında Reklam Satışı Yeni Üyelik Site Yardım Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi Görüş ve Önerileriniz Kariyer İletişim Bilgileri FSibel Interactive